Publications Office of the EU
Norge-Oslo: Konsulttjänster för upphandling - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Oslo: Konsulttjänster för upphandling

  • Publicerat
    05/02/2019
  • Tilldelat
    13/12/2022
  • Tidsfrist
    24/03/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Politiets fellestjenester
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NO020 Innlandet
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79418000 Konsulttjänster för upphandling
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,000,000.00 NOK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,700,005.00 NOK
Upphandlingens referensnummer
201800876
Beskrivning

PFT invites tenderers to participate in a dynamic purchasing system that must cover the Norwegian Police's requirements for procurement professional assistance.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Politiets fellestjenester
Nationellt organisationsnummer: 974 761 157
Postadress: Fridtjof Nansens vei 14
Ort: Oslo
Nuts-kod: NO022
Postnummer: 0369
Land: NOR
Kontaktperson: Linda Stoll
Huvudadress: http://www.politiet.no
Elektroniskt via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=229880&B=POLITIET
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
12,000,000.00 NOK
Slutligt kontraktsvärde
1,700,005.00 NOK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Vivento AS
Postadress: Strandveien 8
Ort: Lysaker
Postnummer: 1366
Land: NOR

Officiellt namn: Dovre Group Consulting AS
Postadress: Postboks 77 Sentrum
Ort: Stavanger
Postnummer: 4001
Land: NOR

Officiellt namn: DELOITTE AS
Postadress: Dronning Eufemias gate 14
Ort: OSLO
Postnummer: OSLO 0191
Land: NOR

Officiellt namn: Odin Prosjekt AS
Postadress: Edvard Griegs vei 3B
Ort: BERGEN
Postnummer: 5059
Land: NOR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.