Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Medicinsk utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Medicinsk utrustning

  • Publicerat
    10/07/2023
  • Tidsfrist
    07/08/2023
  • Anbudsöppning
    23/08/2023
  • Tilldelat
    09/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Plats för utförande
NUTS code: ES300 Madrid
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,132,368.48 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
348,482.56 EUR
Upphandlingens referensnummer
P.A. 2023-0-43.
Beskrivning

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/08/2023 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
2,132,368.48 EUR
Slutligt kontraktsvärde
348,482.56 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: STRYKER IBERIA S.L.
Postadress:
Ort: Alcobendas
Postnummer:
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.