Publications Office of the EU
Bulgarien-Svilengrad: Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Svilengrad: Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar

  • Publicerat
    18/06/2021
  • Tidsfrist
    16/07/2021
  • Anbudsöppning
    19/07/2021
  • Tilldelat
    27/10/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - СВИЛЕНГРАД ЕООД
Plats för utförande
NUTS code: BG422 Хасково
Köparens plats
NUTS code: BG422 Хасково
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
387,379.03 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
443,841.94 BGN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

„Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на МБАЛ-Свиленград ЕООД по обособени позиции”

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/142071
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/07/2021 09:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.