Publications Office of the EU
Italien-Rom: Underhåll och reparation av programvara - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Underhåll och reparation av programvara

  • Publicerat
    25/06/2021
  • Tidsfrist
    27/07/2021
  • Anbudsöppning
    29/07/2021
  • Tilldelat
    08/02/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SACE
Plats för utförande
NUTS code: IT Italia
Köparens plats
NUTS code: IT Italia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72267000 Underhåll och reparation av programvara
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,718,400.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
986,705.28 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

L’appalto ha per oggetto il servizio di application maintenance e manutenzione evolutiva su piattaforma SALESFORCE

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: SACE
Postadress: piazza Poli 37
Ort: Roma
Nuts-kod: IT
Postnummer: 00187
Land: ITA
Huvudadress: https://portaleacquisti.cdp.it
Elektroniskt via:
https://portaleacquisti.cdp.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
29/07/2021 15:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,718,400.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
986,705.28 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ATOS ITALIA S.p.A.
Postadress:
Ort: Milano
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.