Publications Office of the EU
Estland-Haljala: Vägtransporter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estland-Haljala: Vägtransporter

  • Publicerat
    12/12/2018
  • Tidsfrist
    15/01/2019
  • Anbudsöppning
    15/01/2019
  • Tilldelat
    30/01/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Riigimetsa Majandamise Keskus
Plats för utförande
NUTS code: EE Eesti
Köparens plats
NUTS code: EE Eesti
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60100000 Vägtransporter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
920,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
720,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
203413
Beskrivning

Hanke tulemusena sõlmitakse raamleping igas hankeosas kuni 3 (kolme) majanduslikult soodsaima pakkumuse esitanud pakkujaga metsataimede veo tellimiseks kehtivusajaga 48 kuud.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Riigimetsa Majandamise Keskus
Nationellt organisationsnummer: 70004459
Postadress: Mõisa
Ort: Haljala vald
Nuts-kod: EE
Postnummer: 45403
Land: EST
Kontaktperson: Katrin Keert
Huvudadress: http://www.rmk.ee
Elektroniskt via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1534831/tenders
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/01/2019 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.