Publications Office of the EU
Nederländerna-Hilversum: Parkeringstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Nederländerna-Hilversum: Parkeringstjänster

  • Aviserat
    29/01/2019
  • Beräknad publicering
    22/03/2019
  • Publicerat
    26/03/2019
  • Tidsfrist
    25/04/2019
  • Anbudsöppning
    25/04/2019
  • Tilldelat
    20/06/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Gemeente Hilversum
Plats för utförande
NUTS code: NL327 Het Gooi en Vechtstreek
Köparens plats
NUTS code: NL Nederland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
63712400 Parkeringstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
910,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Zaaknr. 515404
Beskrivning

De Opdracht bestaat uit 2 delen:
1. het namens de gemeente Hilversum beheren van een fietsenstalling, een uitgiftepunt voor handhaving fietsparkeren en het kosteloos verstrekken van enkele diensten.
2. het verrichten van (commerciële) activiteiten waaronder in ieder geval een fietswerkplaats.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Gemeente Hilversum
Nationellt organisationsnummer: 371795087
Postadress: Dudokpark 1
Ort: Hilversum
Nuts-kod: NL
Postnummer: 1217 JE
Land: NLD
Kontaktperson: Jasper Muller
Huvudadress: http://www.hilversum.nl
Elektroniskt via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/3dca216d8bddc38b11eee760aa113a32
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/04/2019 12:00
Plats för utförande
CPV-kod

63712400 - Parkeringstjänster

34430000 - Cyklar

34000000 - Transportutrustning och transporthjälpmedel

34400000 - Motorcyklar, cyklar och sidovagnar

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
910,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Repair Factory B.V.
Postadress: Nieuwe Havenweg 16 D
Ort: Hilversum
Postnummer: 1216 BS
Land: NLD
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.