Publications Office of the EU
Suministro de 650 contenedores de recogida de carga lateral de volumen no inferior a 1.800 litros para la recogida separada de biorresiduos con cerradura electrónica y control de llenado y 3.498 contenedores de recogida de carga trasera para la recogida domiciliaria de biorresiduos a grandes productores (1.166 de 120 litros, 1.166 de 240 litros y 1.166 de 360 litros), fondos NG. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Suministro de 650 contenedores de recogida de carga lateral de volumen no inferior a 1.800 litros para la recogida separada de biorresiduos con cerradura electrónica y control de llenado y 3.498 contenedores de recogida de carga trasera para la recogida domiciliaria de biorresiduos a grandes productores (1.166 de 120 litros, 1.166 de 240 litros y 1.166 de 360 litros), fondos NG.

  • Aviserat
    17/09/2025
  • Publicerat
    04/12/2025
  • Tidsfrist
    18/12/2025
  • Anbudsöppning
    19/12/2025
  • Tilldelat
    08/04/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de A Coruña
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES111 A Coruña
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44613700 Avfallsskopor/sophissar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,940,560.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
541/2025/1547
Beskrivning

Suministro de 650 contenedores de recogida de carga lateral de volumen no inferior a 1.800 litros para la recogida separada de biorresiduos con cerradura electrónica y control de llenado y 3.498 contenedores de recogida de carga trasera para la recogida domiciliaria de biorresiduos a grandes productores (1.166 de 120 litros, 1.166 de 240 litros y 1.166 de 360 litros), fondos NG.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=t9WixGMLTYh4zIRvjBVCSw%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=t9WixGMLTYh4zIRvjBVCSw%3D%3D
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/12/2025 09:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.