Publications Office of the EU
PL-Otwock: Ortopediska implantat - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Otwock: Ortopediska implantat

  • Tilldelat
    23/02/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33183100 Ortopediska implantat
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
145,530.50
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
165,348.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
155/2010
Beskrivning

Zakup endoprotez i implantów wraz z dostawą przez okres 12 miesięcy.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
145,530.50
Slutligt kontraktsvärde
165,348.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.