Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Städning av byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Städning av byggnader

  • Publicerat
    12/05/2023
  • Tidsfrist
    07/06/2023
  • Anbudsöppning
    15/06/2023
  • Tilldelat
    23/08/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90911200 Städning av byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
548,024.40 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
211,781.01 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
LOT52/23
Beskrivning

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Nationellt organisationsnummer: Q2818002D
Postadress: c/ Serrano 117
Ort: Madrid
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28006
Land: ESP
Kontaktperson: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Huvudadress: http://www.csic.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/06/2023 11:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.