Publications Office of the EU
ÖPPET FÖRFARANDE FÖR FÖRVALTNINGEN AV STOLRESTAURANTTJÄNSTEN MED REDUCERAD MILJÖpåverkan – PERIOD 01 09 2025-31 08 2030 (RACE 07 2025) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

ÖPPET FÖRFARANDE FÖR FÖRVALTNINGEN AV STOLRESTAURANTTJÄNSTEN MED REDUCERAD MILJÖpåverkan – PERIOD 01 09 2025-31 08 2030 (RACE 07 2025)

  • Tilldelat
    09/07/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
COMUNE DI QUARRATA - Servizio Affari Generali e Attività Negoziali
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: ITI13 Pistoia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55524000 Skolbespisning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
6,989,180.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Öppet förfarande för förvaltning av restaurangtjänster med minskad miljöpåverkan – PERIOD 01/09/2025-31/08/2030 (RACE 07/2025)

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
6,989,180.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: CIRFOOD SC
Postadress:
Ort: Reggio nell'Emilia
Postnummer: 42121
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.