Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Måttbeställda trycksaker - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Måttbeställda trycksaker

  • Tilldelat
    06/03/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Централна избирателна комисия
Plats för utförande
NUTS code: BG411 София (столица)
Köparens plats
NUTS code: BG411 София (столица)
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
22458000 Måttbeställda trycksaker
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,184,285.75 BGN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Поръчката включва изработка и доставка на хартиени бюлетини за гласуване за изборите за народни представители на 26.3.2017 г. в тираж и със спецификации съгласно Решенията на ЦИК и Изборния кодекс. Пълно описание на предмета на обществената поръчка се съдържа в поканата за участие в договарянето.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1.00
Slutligt kontraktsvärde
1,184,285.75 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Печатница на „Българската народна банка“ АД
Postadress: бул. „Цариградско шосе“ № 117
Ort: София
Postnummer: 1784
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.