Publications Office of the EU
Öppet förfarande för förvärv av telefoni- och datakonnektivitetstjänster för det gemensamma insatscentrumets (CUR) behov för det gemensamma europeiska larmnumret 112 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Öppet förfarande för förvärv av telefoni- och datakonnektivitetstjänster för det gemensamma insatscentrumets (CUR) behov för det gemensamma europeiska larmnumret 112

  • Publicerat
    09/10/2024
  • Tidsfrist
    14/11/2024
  • Anbudsöppning
    21/11/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stazione Unica Appaltante Marche (SUAM)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITI32 Ancona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
64210000 Telefon- och dataöverföring
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,408,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Öppet förfarande för förvärv av telefoni- och datakonnektivitetstjänster för det gemensamma insatscentrumets (CUR) behov för det gemensamma europeiska larmnumret 112

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/11/2024 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Offerta tecnica
Viktning (procentandel, exakt): 80
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Prezzo
Viktning (procentandel, exakt): 20
Uppskattat värde
1,408,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.