Publications Office of the EU
Europeisk upphandling ICT Hardware för Bishop Möller Foundation i samarbete med Verus - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Europeisk upphandling ICT Hardware för Bishop Möller Foundation i samarbete med Verus

  • Publicerat
    27/09/2024
  • Tidsfrist
    12/11/2024
  • Anbudsöppning
    12/11/2024
  • Tilldelat
    01/03/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Bisschop Moller stichting
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NL124 Noord-Friesland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30200000 Datorer och datamateriel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
800,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
refT104451
Beskrivning

se upphandlingsdokumenten.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://s2c.mercell.com/today/104451
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://s2c.mercell.com/today/104451
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/11/2024 12:00
Köpare
Bisschop Moller stichting
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium: kwaliteit
Typ: quality
Beskrivning: zie stukken
Viktning (procentandel, exakt): 20
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: zie stukken
Viktning (procentandel, exakt): 80
Uppskattat värde
800,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Cloudwise
Postadress:
Ort: Nijverdal
Postnummer: 7442PB
Land:
Officiellt namn: de Rolf groep
Postadress:
Ort: Ochten
Postnummer: 4051CV
Land:
Officiellt namn: Signpost Nederland B.V.
Postadress:
Ort: Nijmegen
Postnummer: 6537TL
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.