Publications Office of the EU
Förenade kungariket-Nottingham: Livsmedel, drycker, tobak o d - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Förenade kungariket-Nottingham: Livsmedel, drycker, tobak o d

  • Tilldelat
    01/07/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Nottingham City Council
Plats för utförande
NUTS code: UKF14 Nottingham
Köparens plats
NUTS code: UKF14 Nottingham
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
450,000.00 GBP
Upphandlingens referensnummer
DN402327
Beskrivning

CPU 3489 meals at home frozen food supply.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod

15000000 - Livsmedel, drycker, tobak o d

15896000 - Djupfrysta livsmedel

15800000 - Diverse livsmedel

15890000 - Diverse livsmedel och torrvaror

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
450,000.00 GBP
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Nottinghamshire County Council
Postadress: Dukeries Way
Ort: Worksop
Postnummer: S81 7DW
Land: GBR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.