Publications Office of the EU
Zāļu valsts aģentūras valsts informācijas sistēmas medicīnisko ierīču reģistra LATMED uzturēšana un sistēmas pilnveidošanas darbi - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Zāļu valsts aģentūras valsts informācijas sistēmas medicīnisko ierīču reģistra LATMED uzturēšana un sistēmas pilnveidošanas darbi

  • Publicerat
    18/12/2023
  • Tidsfrist
    18/01/2024
  • Anbudsöppning
    18/01/2024
  • Tilldelat
    16/04/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Zāļu valsts aģentūra
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: LV006 Rīga
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
149,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
140,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
ZVA 2023/6
Beskrivning

Zāļu valsts aģentūras valsts informācijas sistēmas medicīnisko ierīču reģistra LATMED uzturēšana un sistēmas pilnveidošanas darbi

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/114002
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/114002
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/01/2024 13:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
IS LATMED uzturēšanas izmaksas
Uppskattat värde
149,000.00
Slutligt kontraktsvärde
140,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Visma Consulting SIA
Postadress:
Ort: Rīga
Postnummer: LV-1013
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.