Publications Office of the EU
Frankrike-Le Cannet: Catering - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Le Cannet: Catering

  • Publicerat
    02/02/2018
  • Tidsfrist
    05/03/2018
  • Anbudsöppning
    06/03/2018
  • Tilldelat
    11/06/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Mairie du Cannet
Plats för utförande
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Köparens plats
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55520000 Catering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
960,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
240,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
MAPA 2018-001
Beskrivning

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Mairie du Cannet
Postadress: 20 bd Sadi Carnot
Ort: Le Cannet
Nuts-kod: FRL03
Postnummer: 06110
Land: FRA
Kontaktperson: Service des marchés
Huvudadress: www.lecannet.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/03/2018 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.