Publications Office of the EU
Lettland-Dobele: Medicinsk utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettland-Dobele: Medicinsk utrustning

  • Publicerat
    31/07/2023
  • Tidsfrist
    04/09/2023
  • Tilldelat
    11/10/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
SIA „Dobeles un apkārtnes slimnīca”
Plats för utförande
NUTS code: LV009 Zemgale
Köparens plats
NUTS code: LV009 Zemgale
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33100000 Medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
191,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
182,784.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
SIA "DA slimnīca" 2023/08
Beskrivning

Medicīnas iekārtu un aprīkojuma piegāde sterilizācijas nodaļai

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: SIA „Dobeles un apkārtnes slimnīca”
Nationellt organisationsnummer: 40003551323
Postadress: Ādama iela 2
Ort: Dobele
Nuts-kod: LV009
Postnummer: LV - 3701
Land: LVA
Kontaktperson: Silvija Platače
Huvudadress: http://www.dobelesslimnica.lv
Elektroniskt via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/105523
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.