Publications Office of the EU
Tjeckien-Chlumec: Elfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Chlumec: Elfordon

  • Publicerat
    14/05/2020
  • Tidsfrist
    17/06/2020
  • Anbudsöppning
    17/06/2020
  • Tilldelat
    26/08/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Plats för utförande
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144900 Elfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,790,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,500,000.00 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
A734 a A738
Beskrivning

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/06/2020 09:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.