Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Läkemedel

  • Publicerat
    22/02/2014
  • Tidsfrist
    02/04/2014
  • Anbudsöppning
    02/04/2014
  • Tilldelat
    29/09/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Plats för utförande
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,671,202.80 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,591,593.84 PLN
Upphandlingens referensnummer
25/ZP/14
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/04/2014 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,671,202.80 PLN
Slutligt kontraktsvärde
1,591,593.84 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Komtur Polska Sp. z o.o.
Postadress: ul. Puławska 405a
Ort: Warszawa
Postnummer: 02-801
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.