Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Byggtekniska konstruktionstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Byggtekniska konstruktionstjänster

  • Tilldelat
    08/11/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai
Plats för utförande
NUTS code: LT Lietuva
Köparens plats
NUTS code: LT Lietuva
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
149,200.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
140,200.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Parengto „Oro uosto perono rekonstravimas, Rodūnios kelias 2, Vilnius“ techninio projekto korektūra, išleidžiant atnaujintą versiją.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
149,200.00
Slutligt kontraktsvärde
140,200.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: UAB „Sweco Lietuva“
Postadress:
Ort: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.