Publications Office of the EU
Frankrike-Ivry-sur-Seine: Byggnadsteknisk rådgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Ivry-sur-Seine: Byggnadsteknisk rådgivning

  • Publicerat
    04/04/2018
  • Tidsfrist
    30/04/2018
  • Anbudsöppning
    02/05/2018
  • Tilldelat
    20/11/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Office public de l'habitat
Plats för utförande
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Köparens plats
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71312000 Byggnadsteknisk rådgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
90,460.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
18.06.GED
Beskrivning

Mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination pour l'opération de construction de 65 logements rue Fouilloux à Ivry.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Office public de l'habitat
Nationellt organisationsnummer: 279 400 089 00025
Postadress: Ensemble immobilier Jeanne Hachette, 6 promenée Supérieure
Ort: Ivry-sur-Seine Cedex
Nuts-kod: FR107
Postnummer: 94204
Land: FRA
Kontaktperson: Service marchés et contrats
Huvudadress: http://www.ophivry-marches.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/05/2018 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
90,460.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: OTCI
Postadress: 1 place des États-Unis, CS 40422
Ort: Rungis Cedex
Postnummer: 94518
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.