Publications Office of the EU
Lettland-Riga: Syllar och delar av sliprar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettland-Riga: Syllar och delar av sliprar

  • Publicerat
    21/01/2016
  • Tidsfrist
    29/02/2016
  • Anbudsöppning
    29/02/2016
  • Tilldelat
    12/04/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: LV00 Latvija
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34947000 Syllar och delar av sliprar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,754,760.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
LDZ 2016/3-IB
Beskrivning

Dzelzsbetona gulšņu piegāde.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
29/02/2016 10:15
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
3,754,760.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Uzņēmums “TRACK TEC S.A.”
Postadress: ul. Rondo ONZ 1
Ort: Warszawa
Postnummer: 124
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.