Publications Office of the EU
Isolerande spikar för att förhindra fågellandningar på elinfrastruktur - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Isolerande spikar för att förhindra fågellandningar på elinfrastruktur

  • Publicerat
    12/08/2025
  • Tidsfrist
    05/09/2025
  • Avbrutet
    27/11/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Avbrutet
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
31650000 Isoleringsarmatur
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
104,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
43-M-345/25
Beskrivning

Isolerande spikar för att förhindra fågellandningar på elinfrastruktur

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/09/2025 10:00
Tilldelningsmetod
Cijena ponude
Uppskattat värde
104,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.