Publications Office of the EU
Tyskland-Wildeshausen: Klippning av häckar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Wildeshausen: Klippning av häckar

  • Publicerat
    08/03/2022
  • Tidsfrist
    04/04/2022
  • Anbudsöppning
    04/04/2022
  • Tilldelat
    19/05/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Wildeshausen
Plats för utförande
NUTS code: DE94D Oldenburg, Landkreis
Köparens plats
NUTS code: DE94D Oldenburg, Landkreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77342000 Klippning av häckar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
136,884.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
63,777.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
10.70.01:05/2022/03
Beskrivning

Vegetations-/Pflegearbeiten und landschaftsgärtnerische Unterhaltungsarbeiten im Gebiet der Stadt Wildeshausen

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Stadt Wildeshausen
Postadress: Am Markt 1
Ort: Wildeshausen
Nuts-kod: DE94D
Postnummer: 27793
Land: DEU
Huvudadress: https://www.wildeshausen.de
Elektroniskt via:
http://www.bi-medien.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
04/04/2022 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.