Publications Office of the EU
Campushantverk – byggnadsställningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Campushantverk – byggnadsställningar

  • Publicerat
    21/02/2024
  • Tidsfrist
    18/03/2024
  • Anbudsöppning
    18/03/2024
  • Tilldelat
    03/05/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Handwerkskammer Halle (Saale)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45262100 Arbete på byggnadsställning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
324,422.38 EUR
Upphandlingens referensnummer
300.23
Beskrivning

Byggnadsställningar

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.evergabe.de
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.evergabe.de
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/03/2024 13:00
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
324,422.38 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: XERVON GmbH
Postadress:
Ort: Böhlen
Postnummer: 04564
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.