Publications Office of the EU
RO-Galati: Syre - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Galati: Syre

  • Publicerat
    11/07/2012
  • Tidsfrist
    21/08/2012
  • Anbudsöppning
    22/08/2012
  • Tilldelat
    05/11/2012
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta "Sfantul Apostol Andrei"
Plats för utförande
NUTS code: RO224 Galaţi
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
24111900 Syre
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,286,360.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,813,320.00 RON
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Acord cdru de furnizare oxigen medical.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/08/2012 18:00
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
2,286,360.00 RON
Slutligt kontraktsvärde
1,813,320.00 RON
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Linde Gaz Romania SRL
Postadress: str. Avram Imbroane, nr. 9
Ort: Timisoara
Postnummer: 300136
Land: ROU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.