Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Läkemedel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Läkemedel

  • Publicerat
    27/09/2018
  • Tidsfrist
    06/11/2018
  • Anbudsöppning
    06/11/2018
  • Tilldelat
    31/12/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Plats för utförande
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Köparens plats
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33600000 Läkemedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
527,122.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
526,300.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
DZP.262.130.2018
Beskrivning

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postadress: ul. Banacha 1A
Ort: Warszawa
Nuts-kod: PL911
Postnummer: 02-097
Land: POL
Kontaktperson: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Huvudadress: http://spcsk.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/11/2018 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.