Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Publicerat
    22/02/2024
  • Tidsfrist
    25/03/2024
  • Anbudsöppning
    25/03/2024
  • Tilldelat
    18/04/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL636 Słupski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
24110000 Industrigaser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,836,267.70 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,564,453.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
13/PN.2024
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/03/2024 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Cena
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
2,836,267.70 PLN
Slutligt kontraktsvärde
2,564,453.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Messer Polska sp. z o. o.
Postadress:
Ort: Chorzów
Postnummer: 41-503
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.