Publications Office of the EU
Tyskland-Wetzlar: Programvara för särskild industri - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Wetzlar: Programvara för särskild industri

  • Publicerat
    04/04/2022
  • Tidsfrist
    02/05/2022
  • Avbrutet
    06/05/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Plats för utförande
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Köparens plats
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48100000 Programvara för särskild industri
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
025.22E1010010100.84
Beskrivning

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.had.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.