Publications Office of the EU
Spanien-Leganés: Förskoleundervisning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Spanien-Leganés: Förskoleundervisning

  • Publicerat
    13/11/2023
  • Tidsfrist
    19/12/2023
  • Tilldelat
    18/09/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
80110000 Förskoleundervisning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,382,271.30 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,160,295.10 EUR
Upphandlingens referensnummer
0153/2022
Beskrivning

Utbildningstjänsten för småbarnsskolans första steg

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nationellt organisationsnummer: P2807400C
Postadress: Plaza Mayor
Ort: Leganés
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28911
Land: ESP
Kontaktperson: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Huvudadress: https://contrataciondelestado.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod

80110000 - Förskoleundervisning

85000000 - Hälso- och sjukvård samt socialvård

85300000 - Socialvård och tillhörande tjänster

85310000 - Socialt arbete

Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
2,382,271.30 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,160,295.10 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: BABYTECA SL
Postadress:
Ort: LEGANES
Postnummer: 28919
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.