Publications Office of the EU
Santillana del Mar Reglerad stationär fordonskontrolltjänst och utrustningsförsörjning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Santillana del Mar Reglerad stationär fordonskontrolltjänst och utrustningsförsörjning

  • Publicerat
    26/01/2026
  • Tidsfrist
    06/02/2026
  • Anbudsöppning
    09/02/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Alcaldía del Ayuntamiento de Santillana del Mar
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES130 Cantabria
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
63712400 Parkeringstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
764,046.92 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
214/2026
Beskrivning

Santillana del Mar Reglerad stationär fordonskontrolltjänst och utrustningsförsörjning

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=HNA5%2FBPt1Eu5HQrHoP3G5A%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=HNA5%2FBPt1Eu5HQrHoP3G5A%3D%3D
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/02/2026 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: ACREDITAR DISPONER DE CERTIFICADO DEL ESQUEMA NACIONAL DE SEGURIDAD (ENS).
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: APLICACIÓN DESARROLLADA E INTEGRADA COMO MÍNIMO EN 5 CENTROS A NIVEL NACIONAL.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: OFERTA COMISIÓN POR PAGO CON SMARTPHONE.
Viktning (procentandel, exakt): 10
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: OFERTA ECONÓMICA .
Viktning (procentandel, exakt): 70
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: REDUCCIÓN PLAZO IMPLANTACIÓN DEL SERVICIO.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: USUARIOS ACTIVOS.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Uppskattat värde
764,046.92 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.