Publications Office of the EU
Tjeckien-Hradec Králové: Hemostatika - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Hradec Králové: Hemostatika

  • Publicerat
    30/04/2021
  • Tidsfrist
    18/06/2021
  • Tilldelat
    18/10/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Plats för utförande
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33621200 Hemostatika
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
35,568,965.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
35,622,600.24 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem koagulačního faktoru VIII po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.