Publications Office of the EU
Italien-Frosinone: Förbrukningsartiklar för njurdialys - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Frosinone: Förbrukningsartiklar för njurdialys

  • Publicerat
    27/06/2023
  • Tidsfrist
    04/08/2023
  • Anbudsöppning
    11/08/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ASL Frosinone
Plats för utförande
NUTS code: ITI45 Frosinone
Köparens plats
NUTS code: ITI45 Frosinone
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33181520 Förbrukningsartiklar för njurdialys
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
599,850.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Fornitura in service quinquennale di sistemi completi per il trattamento con terapia renale sostitutiva continua (CRRT) per le esigenze dell'ASL Frosinone

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: ASL Frosinone
Postadress: Via Armando Fabi, s.nc.
Ort: Frosinone
Nuts-kod: ITI45
Postnummer: 03100
Land: ITA
Kontaktperson: Dr.ssa Monica Caira Direttore UOC Provveditorato-Economato
Huvudadress: https://www.asl.fr.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
11/08/2023 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
599,850.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.