Publications Office of the EU
Tyskland-Darmstadt: Tjänster för dagcentrer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Darmstadt: Tjänster för dagcentrer

  • Publicerat
    07/06/2022
  • Tidsfrist
    05/07/2022
  • Tilldelat
    01/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
Plats för utförande
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85312100 Tjänster för dagcentrer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
V-2022/5-ft/krä
Beskrivning

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.had.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Postadress: Frankfurter Straße 14
Ort: Darmstadt
Postnummer: 64293
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.