Publications Office of the EU
Förbättring och uppgradering av det integrerade kriminalunderrättelsesystemet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Förbättring och uppgradering av det integrerade kriminalunderrättelsesystemet

  • Tilldelat
    25/09/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,380,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
ISF21-30/23
Beskrivning

Förbättring och uppgradering av det integrerade kriminalunderrättelsesystemet

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Cijena ponude
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
4,380,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: TECHED SAVJETODAVNE USLUGE d.o.o.
Postadress:
Ort: Grad Zagreb
Postnummer: 10000
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.