Publications Office of the EU
Grekland-Aten: Barnomsorg inom förskola - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Aten: Barnomsorg inom förskola

  • Tilldelat
    04/12/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: EL543 Ιωάννινα
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85312110 Barnomsorg inom förskola
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
28,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
28,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Στήριξη, στο πλαίσιο της πράξης “Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής», των γυναικών μέσω παροχής θέσεων φιλοξενίας σε βρέφη, νήπια, παιδιά και εφήβους με αναπηρίες σε αντίστοιχες δομές.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
28,000.00
Slutligt kontraktsvärde
28,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Ε. Γούσια - Α. Δημητρίου ο.ε.
Postadress: Κοσμά Αιτωλού 34
Ort: Ιωάννινα
Postnummer: 455 00
Land: GRC
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.