Publications Office of the EU
Fasta rösttjänster för utrikes- och handelsministeriet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Fasta rösttjänster för utrikes- och handelsministeriet

  • Publicerat
    10/09/2025
  • Tidsfrist
    08/10/2025
  • Anbudsöppning
    08/10/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Department of Foreign Affairs and Trade/An Roinn Gnóthaí Eachtracha agus Trádála
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: IE061 Dublin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,000,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Utrikes- och handelsdepartementet vill ersätta sin nuvarande fasta rösttjänst med en SIP-tjänst (Session Initiation Protocol). Den utvalda anbudsgivaren kommer att vara värd för och dirigera alla rösttrafik-/SIP-tjänster till avdelningen. De fullständiga servicekraven beskrivs i tillägg 1 till dokumentet Anbudsbegäran (RFT).

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6483338
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6483338
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/10/2025 19:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
1,000,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.