Publications Office of the EU
Portugal-Barcarena: Professionella datorrelaterade tjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Barcarena: Professionella datorrelaterade tjänster

  • Publicerat
    08/02/2022
  • Tidsfrist
    17/02/2022
  • Anbudsöppning
    18/02/2022
  • Tilldelat
    08/03/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Autoridade Nacional de Segurança Rodoviária
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PT Portugal
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72590000 Professionella datorrelaterade tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
99,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
91,200.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
CPi 1/ANSR/2022
Beskrivning

Aquisição de serviços de 9 recursos técnicos especializados para suporte a atividades locais do NIF/DADO da ANSR

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Autoridade Nacional de Segurança Rodoviária
Nationellt organisationsnummer: 600082563
Postadress: Av. de Casal de Cabanas, n.º1
Ort: Barcarena
Nuts-kod: PT
Postnummer: 2734-507
Land: PRT
Huvudadress: www.ansr.pt
Elektroniskt via:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/02/2022 09:30
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
99,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
91,200.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: IDW-Consultoria em Serviços de Informação, Lda
Postadress: Rua Dr. António Loureiro Borges, Edf. 5, 0AA Arquiparque
Ort: Miraflores
Postnummer: 1495-131 Algés
Land: PRT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.