Publications Office of the EU
Italien-Trescore Cremasco: Vägtransporter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Trescore Cremasco: Vägtransporter

  • Publicerat
    13/08/2014
  • Tidsfrist
    13/10/2014
  • Tilldelat
    23/12/2014
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Centrale unica di Committenza Trescore Cremasco — Palazzo Pignano, presso Comune di Trescore Cremasco (CR)
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60100000 Vägtransporter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
224,014.70 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizio di trasporto scolastico con accompagnatore. L’appalto ha per oggetto il servizio di trasporto scolastico con accompagnatore rivolto agli alunni del Comune di Palazzo Pignano, frequentanti:
a) Le scuole primarie di Palazzo Pignano e Scannabue;
b) La scuola dell’infanzia di C.ne Gandini;
c) La scuola secondaria di primo grado di Pandino.
Anni scolastici 2014/2015 (dal 1.1.2015) — 2015/2016 — 2016/2017.
CIG 5885571ED2.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
224,014.70 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Ditta Autoservizi Barbati Snc di Barbati Biondo Gianbattista
Postadress: Via Rinetta 4
Ort: Pandino
Postnummer:
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.