Publications Office of the EU
Norge-Oslo: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Oslo: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)

  • Tilldelat
    04/05/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet)
Plats för utförande
NUTS code: NO081 Oslo
Köparens plats
NUTS code: NO Norge
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,000,000.00 NOK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

A high throughput system will be procured for optic analysis of structural variations in genomes, as a complement to whole-genome sequencing.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
3,000,000.00 NOK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Triolab AB
Postadress:
Ort: Mölndal
Postnummer:
Land: SWE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.