Publications Office of the EU
Frankrike-Montpellier: Programvara och informationssystem - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Montpellier: Programvara och informationssystem

  • Publicerat
    21/04/2023
  • Tidsfrist
    22/05/2023
  • Anbudsöppning
    22/05/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
s.e.r.m
Plats för utförande
NUTS code: FRJ13 Hérault
Köparens plats
NUTS code: FRJ1 Languedoc-Roussillon
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48000000 Programvara och informationssystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
20230130 S23.01
Beskrivning

fourniture, mise en oeuvre et maintenance d'un système d'information sur les ressources humaines (Sirh)

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: s.e.r.m
Postadress: 407 Av. Du Professeur Etienne Antonelli
Ort: Montpellier
Nuts-kod: FRJ1
Postnummer: 34070
Land: FRA
Huvudadress: https://altemed.fr/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/05/2023 14:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.