Publications Office of the EU
Frankrike-Brest: Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Brest: Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem

  • Publicerat
    11/04/2022
  • Tidsfrist
    17/05/2022
  • Anbudsöppning
    17/05/2022
  • Tilldelat
    16/06/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
université de Bretagne Occidentale
Plats för utförande
NUTS code: FRH02 Finistère
Köparens plats
NUTS code: FRH02 Finistère
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72212900 Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
240,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,350,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
2022-009ACM
Beskrivning

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/05/2022 14:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.