Publications Office of the EU
Maskintjänster 2026 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Maskintjänster 2026

  • Publicerat
    02/09/2025
  • Tidsfrist
    03/10/2025
  • Anbudsöppning
    03/10/2025
  • Tilldelat
    05/01/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Lakeuden Etappi Oy
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90531000 Förvaltningstjänster i samband med övertäckta avfallsupplag
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,026,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
963,533.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
PH325IL
Beskrivning

Maskinarbete i kundens avfallshanteringscentral. I arbetsuppgifterna ingår avfallshanteringscentralens underhållsarbete, lagringsplatsernas underhållsarbete och transportarbetet inom området. Uppgiften beskrivs närmare i upphandlingsdokumenten

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/19352/call-for-tenders
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.hankintailmoitukset.fi/fi/tendering/procedure/19352/call-for-tenders
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/10/2025 11:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.