Publications Office of the EU
PROTECTION SOCIALE DES SAPEURS-POMPIERS VOLONTAIRES DU SDIS971 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROTECTION SOCIALE DES SAPEURS-POMPIERS VOLONTAIRES DU SDIS971

  • Publicerat
    21/01/2025
  • Tidsfrist
    20/02/2025
  • Anbudsöppning
    21/02/2025
  • Tilldelat
    16/04/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SDIS de la Guadeloupe
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66512000 Olycksfalls- och sjukförsäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
770,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
731,367.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
SDIS971/25-005
Beskrivning

Couverture assurantielle pour le personnel sapeurs-pompiers volontaires en activité

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1585623
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1585623
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/02/2025 17:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Adéquation et respect du ou des cahiers des clauses techniques particulières
Viktning (procentandel, exakt): 40
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Qualité du service proposé par le candidat
Viktning (procentandel, exakt): 20
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Prix
Viktning (procentandel, exakt): 40
Uppskattat värde
770,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
731,367.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: RELYENS SPS
Postadress:
Ort: Vasselay
Postnummer: 18110
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.