Publications Office of the EU
Frankrike-Rennes: Datorer och datamateriel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Rennes: Datorer och datamateriel

  • Publicerat
    04/10/2022
  • Tidsfrist
    09/11/2022
  • Anbudsöppning
    09/11/2022
  • Tilldelat
    27/12/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
agence Régionale de Santé
Plats för utförande
NUTS code: FRH0 Bretagne
Köparens plats
NUTS code: FRH Bretagne
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30200000 Datorer och datamateriel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
250,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
250,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/11/2022 13:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
250,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
250,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: calestor
Postadress: 14/38 rue Alexandre
Ort: Gennevilliers
Postnummer: 92230
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.