Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Publicerat
    19/02/2024
  • Tidsfrist
    18/03/2024
  • Anbudsöppning
    27/03/2024
  • Tilldelat
    06/06/2024
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
330,578.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2474/2024
Beskrivning

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
required
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/03/2024 14:18
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Viktning (procentandel, exakt): 35
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Horas de formación adicional.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Viktning (procentandel, exakt): 10
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Precio oferta.
Viktning (procentandel, exakt): 5
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Memoria Descriptiva.
Viktning (procentandel, exakt): 45
Uppskattat värde
330,578.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Servicios Microinformática SA
Postadress:
Ort: LLEIDA
Postnummer: 25003
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.