Publications Office of the EU
D-Kiel: Medicinsk utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

D-Kiel: Medicinsk utrustning

  • Publicerat
    30/06/2011
  • Tidsfrist
    01/08/2011
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: DE Deutschland
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33100000 Medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,000,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
K410.20-31-11
Beskrivning

Lieferung von Dialysegeräten für die chronische Dialyse und das dazugehörige Verbrauchsmaterial kpl. mit Service und Wartung.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod

33100000 - Medicinsk utrustning

33140000 - Medicinska förbrukningsartiklar

33180000 - Funktionellt stöd

33181000 - Dialysapparater

Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
2,000,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.