Publications Office of the EU
Tjeckien-Prag: Planering och genomförande av forskning och utveckling - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Prag: Planering och genomförande av forskning och utveckling

  • Publicerat
    12/04/2022
  • Tidsfrist
    10/05/2022
  • Tilldelat
    30/11/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ČR - Technologická agentura České republiky
Plats för utförande
NUTS code: CZ0 Česko
Köparens plats
NUTS code: CZ0 Česko
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
73300000 Planering och genomförande av forskning och utveckling
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,862,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,861,736.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
2,862,000.00 CZK
Slutligt kontraktsvärde
2,861,736.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: EEIP, a.s.
Postadress: Šeříková 618/4
Ort: Praha
Postnummer: 15000
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.