Publications Office of the EU
Schweiz-Thun: Byggteknisk projektledning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Schweiz-Thun: Byggteknisk projektledning

  • Publicerat
    21/06/2019
  • Tidsfrist
    30/07/2019
  • Anbudsöppning
    05/08/2019
  • Tilldelat
    22/08/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Office fédéral des routes (OFROU), Division infrastructure routière Ouest, filiale Thoune
Plats för utförande
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Köparens plats
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71541000 Byggteknisk projektledning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,617,315.00 CHF
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Nº 6.32 080130 — EP Muri — Rubigen — Bauherrenunterstützung (ID 3033).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Office fédéral des routes (OFROU), division infrastructure routière Ouest, filiale Thoune
Postadress: Uttigenstrasse 54
Ort: Thun
Nuts-kod: CH0
Postnummer: 3600
Land: CHE
Kontaktperson: «Nicht öffnen — Offertunterlagen — N06.32 080130 — EP Muri — Rubigen — Bauherrenunterstützung»
Huvudadress: https://www.simap.ch
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/08/2019 23:59
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
1,617,315.00 CHF
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: R + R Burger und Partner AG
Postadress: Haselstrasse 1
Ort: Baden
Postnummer: 5401
Land: CHE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.