Publications Office of the EU
Ungern-Szeged: Elektrisk utrustning och tillbehör - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungern-Szeged: Elektrisk utrustning och tillbehör

  • Publicerat
    06/11/2019
  • Tidsfrist
    09/12/2019
  • Avbrutet
    20/11/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
NKM Áramhálózati Kft.
Plats för utförande
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Köparens plats
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
85,134,200.00 HUF
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
14
Upphandlingens referensnummer
EKR001317512019
Beskrivning

Az NKM Áramhálózati Kft. kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az NKM Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: NKM Áramhálózati Kft.
Nationellt organisationsnummer: EKRSZ_92590780
Postadress: Kossuth Lajos sgt. 64–66.
Ort: Szeged
Nuts-kod: HU333
Postnummer: 6724
Land: HUN
Kontaktperson: Császár Gábor
Huvudadress: https://www.nkmaram.hu
Elektroniskt via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001317512019/reszletek
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/12/2019 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.